راحتی ستاره بازیکن استقلال اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

راحتی: ستاره بازیکن استقلال اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات استرس بازیکنان استقلال از بین رفته است ، شفر کارش را خوب بلد است

عضو کمیته فنی استقلال گفت: نتیجه های خوبی که در هفته های اخیر گرفتیم باعث می‌شود تا تیم‌های حریف با سخت گیری بیشتری برابر ما حاضر شوند و این کار را سخت می‌کند.&

استرس بازیکنان استقلال از بین رفته است ، شفر کارش را خوب بلد است

شفر کارش را خوب بلد است/ استرس بازیکنان استقلال از بین رفته است

عبارات مهم : استرس

عضو کمیته فنی استقلال گفت: نتیجه های خوبی که در هفته های اخیر گرفتیم باعث می شود تا تیم های حریف با سخت گیری بیشتری برابر ما حاضر شوند و این کار را سخت می کند.

اکبر کارگرجم در گفتگو با مهر اظهار داشت: نتیجه های تیم به گونه ای شده است که هیچ کس نمی تواند بگوید روی اتفاق به حریفان مان ۳ تا و ۴ تا می زنیم. خوشبختانه استرس تیم کاملا از بین رفته و بازیکنان دیگر غلط های فردی ابتدای فصل را تکرار نمی کنند.

استرس بازیکنان استقلال از بین رفته است ، شفر کارش را خوب بلد است

وی افزود: در ابتدای فصل بازیکنان ما غلط های فردی زیاد داشتند و قدر موقعیت ها را نمی دانستند ولی این مسئله از بین رفته و حالا بازیکنان استقلال کمترین غلط های فردی را دارند.

عضو کمیته فنی استقلال خاطرنشان کرد: متاسفانه غلط های داوری هم امسال عمدتا به ضرر ما بود. حتی در بازی که صنعت نفت را با ۴ گل شکست دادیم اغلب غلط های داوری به ضرر ما بود ولی تیم آنقدر نسبت به حریف برتر بود که باز هم با گل های زیادی بازی را برد.

عضو کمیته فنی استقلال گفت: نتیجه های خوبی که در هفته های اخیر گرفتیم باعث می‌شود تا تیم‌های حریف با سخت گیری بیشتری برابر ما حاضر شوند و این کار را سخت می‌کند.&

پیشکسوت آبی پوشان تصریح کرد: شفر زحمات زیادی جهت تیم کشیده و توانسته انتظاری که از یک مربی اروپایی با تجربه می رود را برآورده نماید. او خیلی سریع با بازیکنان ارتباط برقرار کرد و توانست ترکیب ثابت تیمش را بشناسد.

کارگرجم بیان داشت: رهایی محسن کریمی از بند مصدومیت و بازگشت برزای هم به اصلاح شرایط تیم کمک می کند و با اضافه شدن مهاجم مد نظر شفر انتظار می رود تنها خلاء موجود در تیم هم برطرف گردد. البته به نظر می رسد که مسئله گلزنی تیم حل شده است باشد آیا که ما در چهار بازی آخر ۱۳ گل زدیم و این آمار خوبی هست. ولی خب با این موجودی نمی توان در آسیا به مصاف تیم هایی مثل الهلال و العین و الریان رفت و حتما باید قوای تهاجمی استقلال جهت آسیا و حتی جهت ادامه کار در لیگ تقویت شود.

واژه های کلیدی: استرس | استقلال | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs