راحتی ستاره بازیکن استقلال اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

راحتی: ستاره بازیکن استقلال اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

تاکید وزیر ورزش بر حفظ سهمیه باشگاه‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا

وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد که از کارها سه کلوب استقلال، پرسپولیس و تراکتور و هم‌چنین فدراسیون فوتبال جهت حفظ سهمیه باشگاه‌ها در آسیا حمایت می‌کند. ..

ادامه مطلب

مسلمان در چالش نهنگ آبی! ، عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.08.03

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.08.03 /مسلمان در چالش  نهنگ  آبی! عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.08.03 /مسلمان د..

ادامه مطلب

رئیس قوه نبایدجواب او را بدهد ، اگر اتهام بقایی،تخلفات مالی است،چرا دادگاه غیرعلنی است؟

اعتماد نوشت:دادگاه آقای بقایی و اظهاراتی که بعد از آن کرد و نیز حضور با زنبیل در دادگاه موجب بازتاب های گسترده ای شد و در نهایت به تصویر العمل تند ریاست محت..

ادامه مطلب

کارگردانی متفاوت استالونه در «کرید 2»

سیلوستر استالونه که دومین قسمت درام ورزشی «کرید» را کارگردانی می کند، می گوید آن را به شکل متفاوتی جلوی دوربین خواهد برد. کارگردانی متفاوت ..

ادامه مطلب

دیپلماسی آمریکا با کره‌شمالی تا پرتاب نخستین بمب ادامه خواهد داشت / تیلرسون

وزیر امور خارجه آمریکا با بیان اینکه دونالد ترامپ او را به ادامه تلاش‌های دیپلماتیک با نشانه فرونشاندن تنش‌ها با کره‌شمالی ملزم کرده، تاکید کرد: تلاش‌های..

ادامه مطلب

فرشاد احمدزاده و اظهار نظرهایی که گاه غیرحرفه‌ای است!

به گزارش خبرآنلاین؛فوتبال کشور عزیزمان ایران کم معضل و مسئله ندارد ولی یکی از مسائلی که به شدت آزار دهنده است کری های غیر حرفه ای هواداران فوتبال جهت یکدی..

ادامه مطلب

همه پرسی کاتالونیا یک «کودتای آرام» است

سفیر اسپانیا در انگلیس هشدار داد که اقدام دولت محلی کاتالونیا جهت برگزاری همه پرسی استقلال از اسپانیا، دارای «عواقبی خطرناک» جهت ثبات اروپا خواهد بود...

ادامه مطلب